1 2 3 4 5
pohled do instalace, projekce
Model směny – experimentální distribuce /2018/
Nabízím k výměně vystavené knihy za publikaci (text, časopis, knihu) podobné hodnoty. Měřítko takové hodnoty je mnohem více otevřený vztah než cokoliv jiného. Texty pochází z online zdrojů, kopírování některých z nich může hraničit s autorským zákonem a každá kniha je vydána pouze v jedné kopii. Kniha je součástí experimentální distribuce formou osvojení. marketa.kinterova@volny.cz

A já myslím, že odpovědí je směna, zvyk vyměňovat jednu věc za jinou. To, oč v obchodu jde, je směna založená na rozdílech. Jejich společné vědění je daleko větší než mé, a říkám jim to otevřeně. A tímto lidi přilákáte k učení, ne přidáváním tohoto až poté, co bylo veškeré učení doděláno a vy jste dojedli vaše bobule vědění. Ve svých knihách se věnuji problematice vnímání, tomu, jak jeho různé podoby vytvářejí různé podoby vědění a porozumění. Vědění o okolním dění. „Nestačí vědět, vědění se musí použít. Přišlo to samo od sebe, z jejich společného vědění. Jsou pro společnost obrovským přínosem a společnost musí najít způsob, jak jim to oplatit. Stejně jako mnozí jiní považuji společnost Google za zajímavou společnost. Jsou zde, samozřejmě, výjimky, úžasné, společnost obohacující výjimky. Z dlouhodobého hlediska je pro společnost nákladnější, nemají-li ženy děti. Proto je nezbytné zvyšovat veřejné povědomí a prosazovat informační kampaně. Pro všechny, kdo informační sítě využívají, je jejich bezpečnost prioritou. Ostatní informační kanály by měly sloužit pouze k doplnění těchto informací. A také potřebujeme seriózní informační kampaň sponzorovanou Evropskou unií. A dáváme svým dětem vzdělání, máme méně dětí, v podstatě samé dobré zprávy. Nejsnadnějším způsobem sdílení souborů v síti je jejich umístění do složky Veřejné. Přístup k počítači a sdílení ovládání tedy povolte pouze lidem, kterým důvěřujete. Proto potřebujeme čas a musíme si tento nezbytný čas zajistit. A děkujeme vám, chemické továrny, že jste nám daly čas na čtení knih. Schopnost čtení měřená třetími stranami - ne námi - raketově roste. O tom vám nemůžu říci nic dalšího, protože jsem to přestala číst hned za nadpisem. Pokud jde o mne, nebudeme si návrh pouze číst, ale také ho změníme. Vypadá to, že ženy spolupracovaly při lovu s muži.

– – – – – – – –

Zdravím, díky za účast v projektu Experimentální distribuce. Čím vás ten titul zaujal? Proč Freud? Proč ne někdo jiný? Je to dobrý? Máte možnost číst? Kdy a kde? Pošlete mi fotku Freuda, moc bych ho chtěla vidět.

– – – – – – – –

Dobrý den, děkuji za účast v projektu Experimentální distribuce. Mám chuť Vás zahrnout přívalem otázek týkajících se Vaší účasti, ale uvědomuji si, že nyní je ten moment, kdy, pokud je mým přáním získat od Vás odpověd na tento email, že Vás musím zaujmout a že mám na to pravděpodobně pár řádků či znaků. Zapůjčila jste si knihu Muzeum a návštěvník. K té knize lze mít dost široké možnosti vztahů. Mám ráda diplomové práce, pokud přinášejí něco jiného než jen výčet a popis problematik tématu.

[Výstava s názvem Mimo Zápis Studio Hrdinů, Praha, 1. 2.– 4. 3. 2018]